Kamu Kurumu En Az 6000 TL Maaşla 6 Personel Alıyor

Kamu Kurumu En Az 6000 TL Maaşla 6 Personel Alıyor

Kamu Kurumu tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre alınacak 6 personelin Uzman Yardımcısı/Uzman olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtiliyor.

TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) yaptığı açıklamada alınacak 6 personelin Uzman Yardımcısı/Uzman Personel olarak Kocaeli ilinde kurum bünyesinde görevlendirileceğini belirtti.

Adaylarda aranan genel nitelikler

Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 1 Ocak 1992 tarihi ve sonrasında doğmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf olmak, Görevini yapmasına engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat, İşletme-Ekonomi, Ekonomi, Ekonomi-Finans, Ekonometri, İstatistik, Aktürerya, Aktüerya Bilimleri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Endüstri Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişleri ve Maliye bölümlerinden birinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Uzman Yardımcısı/Uzman aranan nitelikler (2 personel)

Lisans Bölümleri İşletme, İktisat, İşletme-Ekonomi, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak şartları aranmaktadır.

Uzman Yardımcısı/Uzman aranan nitelikler (2 personel)

İşletme, İktisat, İşletme-Ekonomi, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, İşletme Mühendisliği veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmak şartları aranmaktadır.

Uzman Yardımcısı/Uzman aranan nitelikler (2 personel)

İnsan Kaynakları Yönetimi, İşletme, İktisat, İşletme-Ekonomi, Ekonomi, Ekonomi ve Finans, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Aktüerya Bilimleri, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya Maliye bölümlerinden birini bitirmiş olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Üniversiteye Giriş Sınavı Sonuç Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Üniversiteye Giriş Sınavı Yerleştirme Belgesi (ÖSYM onaylı veya kontrol kodu olan internet çıktısı), Lisans Diploma/Çıkış Belgesi -ve varsa üstü- (eğitimlerini yurtdışındaki yüksek öğretim kurumlarında tamamlayanlar için Denklik Belgesi), YÖK Mezun Belgesi (e-devlet üzerinden alınan ve kontrol kodu olan internet çıktısı), Lisans ve varsa üstü Transkript Belgesi, Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi, Deneyimi (mesleki tecrübesi) olan adaylardan Çalışma Belgesi ve Sigorta Hizmet Dökümü, Güncel Özgeçmiş (Özgeçmişinizin renkli fotoğraflı, Türkçe, T.C. Kimlik ve telefon numaralarını da içerecek şekilde hazırlanması gerekmektedir) ve erkek adaylar için askerlik durumu belgesi istenmektedir.

Başvuru şekli zamanı ve yeri

Adaylar başvurularını en geç 6 Temmuz 2020 tarihi saat 17:00’a kadar kurum resmi internet sitesindeki iş başvuru sistemine kayıt olmak suretiyle yapacaklardır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.