Kamu Kurumuna 280 Şoför Alımı Başlıyor

Kamu Kurumuna 280 Şoför Alımı Başlıyor

Gelir idaresi başkanlığı 280 personel alımı yapacağını duyurmuştu. bünyesinde çalışmak üzere sözleşmeli 280 destek personeli( şoför) alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapmak isteyenler için başvurular yarın başlıyor.

Kamu kurumları personel alımları yapmaya ve ilan yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Gelir idaresi başkanlığı Bünyesine 280 Şoför alımı gerçekleştirilecek. Başvurular yarın başlayacaktır.

Başvuru Şekli, Tarihi ve yeri

Sözlü sınavı girmeye hak kazanan adaylar 16 Mart 2021 ve 25 Mart 2021 tarihleri arasında sınava tabi tutulacaklardır.

Sınava başvurmak isteyen adaylar en geç 24 Şubat 2021 tarihine kadar başvuru kılavuzunda yer alan adrese kayıt olarak başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak başvurularını yapabileceklerdir

Sözlü sınavı girmeye hak kazanan adaylar 16 Mart 2021 ve 25 Mart 2021 tarihleri arasında sınava tabi tutulacaklardır. Adayların isimleri ile birlikte sınavdan En az 10 gün önce kurumun resmi internet sayfası üzerinden ilan edilecektir.

Adaylarda Aranan Genel Nitelikler

Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış T.C vatandaşı olma, , askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak, olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor 18 Yaşını tamamlamış olma

Şartları ile Toplamda 280 Sözleşmeli Şoför alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.