Kamu Kurumuna 40 Kamu Personeli Alımı İçin Son Günler

Kamu Kurumuna 40 Kamu Personeli Alımı İçin Son Günler

Kayseri ve Civar Elektrik Türk Anonim Şirketi tarafından İŞKUR’da yayınlanan personel alımı ilanında daimi kadroda KPSS şartı aranmaksızın toplamda 40 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Detaylar haberimizde…

Elektrik Türk Anonim Şirketi tarafından İŞKUR internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanında daimi kadroda 40 kamu personeli alımı yapılacağı belirtiliyor.

Yayınlanan ilana göre alınacak 40 personelin Elektrik Teknikeri-Elektrik Teknisyeni olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Başvuru Şekli, Tarihi ve Yeri

Başvuru kılavuzundaki İş Başvuru Formunun çıktısını alıp doldurarak istenen belgeler ile birlikte 22 Şubat 2021 Pazartesi günü mesai bitimine (saat:16:00) kadar şahsen teslim ederek başvurularını tamamlamaları istenmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 22  Şubat 2021 tarihine kadar başvurularını yapacaklardır. Posta ve Kargo yoluyla başvuru alınmayacaktır.

Adaylarda Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor, 1 Ocak 1991 ve sonrasında doğmuş olmak, Renk Körlüğü hastalığı bulunmama, 4×4 veya 6 tekerlekli iş makinalarını kullanabilme,  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yer alan genel şartları taşımak şartları aranmaktadır.

Örgün Eğitim veren Meslek Liseleri Mezunlarına Aranan Özel Şartlar

Elektrik bölümü mezunu olma, Elektronik bölümü mezunu olmak, Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi, Raylı Sistem Elektrik ve Elektronik Teknolojisi, Yüksek Gerilim Sistemleri ve Elektrik ve Enerji Bölümlerinden birinden mezun olma şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru kılavuzundan alınmış iş başvuru formu, Son 6 ay da çekilmiş olan 2 adet vesikalık, Sınav Ücretini ödediğine air Dekont, Nüfus Cüzdanı fotokopisi ve Mezuniyet belgesi aslı veya fotokopisi belgeleri ile başvurular gerçekleştirilecektir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.