Kamu Üniversitesi KPSS 60 15 Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu Üniversitesi KPSS 60 15 Sözleşmeli Personel Alımı

Kamu Kurumları ve Belediye Başkanlıkları personel alımları ilanları yayınlamaya devam ediyor. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesinin yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine sözleşmeli 15 personel alımı gerçekleştirilecek.

Alanya Aladdin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü Personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlamış olduğu personel alımı ilanına göre Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda 15 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapacak adaylarda KPSS en az 60 puan ile alım gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar Alaaddin Keykubat Üniversitesi rektörlüğüne posta yolu ile veya şahsen müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru tarihleri

Başvuru yapacak adaylar 6 Mart 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Şahsen veya posta yolu dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuruda Gerekli belgeleri ve Müracaat şartını taşıyan adaylar başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylarda Aranan Tüm Şartlar

T.C vatandaşı  olma, Mesleğinin gerektirdiği yaş şartlarını taşıma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkum olmamış olma, görevini yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama ve bunu belgeleme,  Herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmama, Belirtilen kurumlardan  Mezun olduktan sonra alım gerçekleştirilecek, İlan edilen alımı yapılacak unvanlardan sadece 1 tanesine başvuru yapılabilecektir, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 ay içerisinde iptal edeceklerdir, Başvuru kılavuzunda yer alan tabloda belirtilen KPSS puanlarına sahip olma, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Yönetmelik Hükümleri uygulanır, Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuru yapamayacaklardır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

KPSS Sınavı Sonuç belgesi, Başvuru Formu(Üniversitenin Resmi sitesi üzerinden alınacaktır.), Diploma veya mezuniyet belgesi aslı veya fotokopisi, nüfus cüzdanı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık, Askerlik durum belgesi, SGK prim dökümü, Tecrübe istenen pozisyonlar için mezuniyetinden sonra çalıştığına dair belge, Adli sicil kaydı, Başvurulacak unvandaki aranan nitelikler bölümündeki belgeler belgeleri istenilemektedir.

Başvuru kılavuzu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.