KPSS Şartsız Ve Sınavsız 5211 TL Maaş İle Kamu İşçi Alımı

KPSS Şartsız Ve Sınavsız 5211 TL Maaş İle Kamu İşçi Alımı

Güncel işçi alımı ilanları ile birlikte açıklanan duyurularda Bursa büyükşehir belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 10 çöp personeli alımı yapılacak.

Bursa belediyesi işçi alımı ilanları için başvurmak isteyenlerin vardiyalı çalışmalarına engel olacak bir durumlarının olmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve bulaşıcı hastalıklarının bulunmaması gerekiyor.


SINAVSIZ KAMU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Çöp toplama personeli alımı için son başvuru tarihi 19.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuru işlemleri için bütün adayların belediye başkanlığına şahsen başvurması gerekiyor.

 

bursa-belediye-isci-alimi.jpg

 


BURSA BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Çöp toplama personeli alımı için çalışmak isteyenlerin temizlik işlerinde kullanılan kimyevi maddelere karşı alerjisi olmaması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin kurumsal aidiyet duygusuna sahip olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Bursa iş ilanları kapsamında görev almak isteyenlerin ambarda bulunan malzemelerin taşınmasını sağlamalı, kamusal haklardan mahrum olunmaması, istifleme ve benzeri kol gücü gerektiren işlemleri yapmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kamu alımları için çalışmak isteyenlerin İş sağlığı, iş güvenliği konularında bilgili olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması, makineler çalışırken kontrollerinin dikkatli bir şekilde yapılmasını sağlamalı ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.