Kamu Kurumuna EN AZ 50 YAŞ İŞKUR 3500 TL Maaş Şoför Alımı

Kamu Kurumuna EN AZ 50 YAŞ İŞKUR 3500 TL Maaş Şoför Alımı

İŞKUR üzerinden kamu kurumları ve belediye başkanlıkları ilanlar yayınlamaya devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre AKBELDE İnşaat Taahhüt Yatırım Pazarlama ve sağlık hizmetleri şirketinde istihdam edilmek üzere 3 adet daimi personel alımı g

Yayınlanan personel alımı ilanına göre AKBELDE İnşaat Taahhüt Yatırım Pazarlama ve sağlık hizmetleri şirketinde istihdam edilmek üzere 3 adet daimi personel alımı gerçekleştirilecek.

Alım yapacak kurum AKBELDE İnşaat Taahhüt Yatırım Pazarlama ve sağlık hizmetleri şirketin kurumu alımı gerçekleştirecek olup başvuruları kurum alacaktır.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapmak isteyen adaylar AKBELDE İnşaat Taahhüt Yatırım Pazarlama ve sağlık hizmetleri şirketin kurum adresine istenilen belgeleri ve aranan şartlarını yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir. Başvurular şahsen, posta veya e-posta yolu ile yapılacaktır.

Başvurular 23 Şubat 2021 Tarihinden itibaren başlamış olup 24 Şubat 2021 Tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. İstenilen belgeler ve aranan şartlar eksiz bir şekilde tamamlandıktan sonra başvurular gerçekleştirilebilecektir.

Adaylarda Aranan Şartlar

E sınıfı sürücü belgesine sahip olma, SRC 2-4 Sahibi olma, Psikoteknik belgesine sahip olma, 50 Yaşından Küçük olmama, Akyazı ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları ile alım gerçekleştirilecektir.

Adaylarda İstenilen Belgeler

Kimlik Fotokopisi, Sağlık raporu, Aile Bildirim Formu, İkametgâh belgesi, Nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, diploma, askerlik durum belgesi, ehliyet, Psikoteknik belgesi ve SRC belgesi belgelerine sahip olmak gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar En az 3000 En fazla 4000 TL arası maaş alacaklardı.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.