Kamu personel alımı ile hizmet görevlisi alımı

Kamu personel alımı ile hizmet görevlisi alımı

Kamu personel alımı için yayını gerçekleştirilmiş olan duyurularda Bursa belediyesi içerisinde istihdam edilmek üzere 2 kültürel hizmet görevlisi alımı yapılacak.

Bursa belediyesi kamu personel alımı için iş başvurusu yapacak olan kişilerin emekliliğe hak kazanmamış olmaları ve 45 yaşını geçmemiş olmaları gerekiyor.


Bursa belediyesi hizmet görevlisi alımı başvuru şartları


1.    İş başvurusu yapacak olan kişilerin üniversite mezunu olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, evrak işlerini takip edebilmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    Kültürel personel alımı için çalışmak isteyenlerin Bursa il sınırları içinde ikamet ediyor olmaları, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmesi gerekiyor.

3.    Bursa iş ilanları için görev almak isteyenlerin iyi derece İngilizce biliyor olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması, kurumu için istatistiklerin tutulması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

4.    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

5.    Adayların ileri proje yönetimi eğitimi almış olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.


Bursa belediyesi memur alımı başvuru bilgileri


•    Son başvuru tarihi 29.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri için adayların aşağıda belirtilmiş olan mail adresine özgeçmiş yollanarak yapılacaktır.

•    Online başvuru esnasında belge istenmemektedir.

ozgeparil@bursakultur.com

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.