Kamu Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık İş İlanları

Kamu Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık İş İlanları

Kamu personel alımı ilanları genelinde açıklaması yapılan bildirilerde İzmir Belediyesi bünyesi içerisinde istihdam edilmek üzere 5 adet Rehberlik Ve Psikolojik Danışman alımı yapılacak.

KPSS şartı istenmeden memur alımı kapsamında İzmir Belediyesi İzenerji kurumu için başvuru yapmak isteyenlerin tercihen bayan olması gerekiyor.


REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMAN ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Rehberlik personeli alımı son başvuru tarihi 23.10.2021 olarak bildirildi.

Psikolojik danışman memur alımı için başvuru düzenleyeceklerin aşağıda bulunan internet sitesi üstünde iş başvurusu yapılması gerekmekte.

www.izenerji.com.tr


KAMU PSİKOLOJİK DANIŞMAN ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Kamu memur alımı için çalışmak isteyenlerin gözlem gücü yüksek ve stres yönetme kabiliyetine sahip olmaları, Türk vatandaşı olması ve kriz yönetimi becerisine ve temsil yeteneğine sahip olmaları gerekmekte.

İzmir belediyesi memur alımı genelinde başvuru işlemlerinde bulunacak olanların kamusal haklardan mahrum olunmaması, yeni teknolojileri takip etme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

Belediye personel alımı için resmi iş başvurusu yapacak adayların özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve üniversitelerin alanları ile ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

 

ilanlar.jpg

 

Kamu iş ilanları dahilinde çalışmak isteyenlerin şikayet yönetimi yapabilmeleri, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve kurumsal risk kültürünün geliştirilmesini sağlamalı.

Bütün vatandaşların süreç akış şemaları, kanun, yönetmelik konularında bilgili olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Risk değerlendirme çalışması yapabilmeli.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.