Kamu Sınavsız 5019 TL Maaş İle Kadrolu Şoför Alımı İlanları

Kamu Sınavsız 5019 TL Maaş İle Kadrolu Şoför Alımı İlanları

Kamu daimi şoför alımı ilanları için yayınlanmış olan bilgilerde Kahramanmaraş belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 31 sınavsız şoför alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyenlerin 40 yaşından büyük olmamaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve alanında tecrübe sahibi olması gerekiyor.


KADROLU ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Akbel toprak ürünleri personel alımı son başvuru tarihi 22.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru işlemleri Kahramanmaraş belediyesine şahsen yapılacaktır.

 

kamu-belediye-guncel-daimi-surekli-sofor-alimi-ilanlari.jpg

 


KAMU SINAVSIZ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Belediye işçi alımı kapsamında gerekli başvuruları yapacak olanların iletişim becerilerine sahip olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve asli kusurlu olarak kaza geçirmemiş olmaları gerekiyor.

Bütün vatandaşların müşteri ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, aracı sürüş esnasında trafik kurallarına uygun olarak sürmesi ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kahramanmaraş belediyesi personel alımları için başvuru yapacakların ehliyetine madde kullanımı nedeni ile işlem yapılmamış olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, ileri seviye sürüş teknikleri konusunda bilgi sahibi olması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Sınavsız işçi alımı genelinde görev almak isteyenlerin tercihen farklı marka ve model otobüs kullanmış olması, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve ceza puanından dolayı ehliyetine el konulmamış olması gerekiyor.

Görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.