Kamuya 120 sürekli temizlik personeli alımı yapacak

Kamuya 120 sürekli temizlik personeli alımı yapacak

Kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Antalya belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 120 daimi temizlik personeli alımı yapacak.

Antalya belediyesi 120 daimi temizlik personeli alımı başvuru şartları


1.    Antalya belediyesi temizlik görevlisi alımı için başvuru yapacakların görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve mevcut ekipmanı korumak ve her an hizmete hazır hale bulundurması sağlaması gerekiyor.

2.    Bütün başvuru yapacak olan adayların salonlar ve çalışma odaları ile ortak alanları süpürmek ve paspas yapması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve ilgili alana taşıması gerekiyor.

3.    Kamu temizlik personeli alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin malzeme, demirbaş, makine-teçhizat vb. eşya veya yükleri taşıması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapması gerekiyor.

4.    Belediye işçi alımı kapsamında görev almak isteyenlerin çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yürütmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve görev alanındaki tespit edilen arıza ve hasarları ilgililere bildirmesi gerekiyor.


Antalya belediyesi işçi alımı başvuru bilgileri


•    Başvurular 25.01.2022 tarihinde son bulacaktır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda yazılı adrese şahsen başvuru şeklinde yapılacaktır.

•    Yüksekalan mahallesi Adnan Menderes bulvarı No: 20 Muratpaşa/Antalya

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.