Kamuya KPSS Şartsız Daimi Memur Alımı Yapılacak

Kamuya KPSS Şartsız Daimi Memur Alımı Yapılacak

KPSS şartsız kamu memur alımı ilanları ile birlikte yayınlanmış olan duyurularda İzmir Karaburun belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere üniversite mezunu proje yöneticisi alımı yapılacaktır.

Karaburun belediyesi başkanlığı tarafından yayınlanmış KPSS şartsız memur alımı ilanları için başvuru yapacak kişilerin projeler konusunda bilgi sahibi olması lazım.


BAŞVURU BİLGİLERİ


İzmir Karaburun personel alımı için son başvuru tarihi 12.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru yapmak isteyenler kurumun aşağıda yazılı adresine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Merkez Mahallesi Başkomutan Atatürk Caddesi No: 4


BAŞVURU ŞARTLARI


İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin ziraat mühendisliği, sosyal bilimler veya iktisadi ve idari bilimler fakültesi mezunu olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

İzmir iş ilanları için başvuru işlemlerinde bulunacakların kırsal kalkınma, tarım projeleri ve sürdürülebilirlik gibi alanlarda iş tecrübesine sahip olmaları ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm adayların 11608 sayılı bakanlar kurulu kararının 4. Maddesinde yazılmış olan şartları taşıması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Mevzuatların uygulamaya alınmadan önce gözden geçirilmesi, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.