Karabük İl Özel İdaresi 12 Geçici İşçi Alacak

Karabük İl Özel İdaresi 12 Geçici İşçi Alacak
Karabük İl Özel İdaresi 12 Geçici İşçi Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

Alınacak olan işçiler 60 günlük yani 2 aylık belirli iş sözleşmesi ile istihdam edilecektir. Başvurular 10 Ocak 2020’de başlamıştır ve 13 Ocak’ta sona erecektir. İlanlar İşkur üzerinden yayınlanacak ve başvurular da İşkur üzerinden alınacaktır.

Başvuru yapan işçiler ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu almalıdır. 18 yaşını tamamlamış, belirli suçlardan hüküm giymemiş, askerlikle ilgisi olmayan, devamlı görevini yapmasına engel akıl hastalığı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilecektir. Daha önce inşaat ya da kazma kürek işçiliği deneyimi olan erkek işçi alımı yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen işçiler iş görüşmesi için il özel idaresine yönlendirilecektir. Burada adayların eğitim durumu, genel bilgi ve becerisi, daha önceki deneyimleri ve kişisel bilgileri değerlendirilecektir. Yapılan değerlendirme sonucunda işe alınacak olan işçiler belirlenecektir. İşe alınacak kişiler güvenlik soruşturmasından geçmelidir.

İşe alınan adaylar Karabük’te ikamet ettiğini gösterir ikametgah, 2 adet vesikalık, iş talep formu, nüfus cüzdan fotokopisi, eğitim durumunu gösterir belge, adli sicil kaydı ve askerlik belgesi sunmalıdır.

Alınan işçiler 2 aylık süreyle geçici işçi alımı yapacaktır. İşçiler katı atık toplama işçisi olarak çalışacaktır. Görevlendirmeler Karabük il özel idaresi başkanlığı tarafından ihtiyaç baz alınarak yapılacaktır. Vardiyalı çalışma uygulanacaktır.

Karabük İl Özel İdaresi 12 Geçici İşçi Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın