Karabük İl Özel İdaresi 12 Geçici İşçi Alacak

Karabük İl Özel İdaresi 12 Geçici İşçi Alacak

Karabük il özel idaresi tarafından katı atık toplama işçisi olarak 12 geçici işçi alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Alınacak olan işçiler 60 günlük yani 2 aylık belirli iş sözleşmesi ile istihdam edilecektir. Başvurular 10 Ocak 2020’de başlamıştır ve 13 Ocak’ta sona erecektir. İlanlar İşkur üzerinden yayınlanacak ve başvurular da İşkur üzerinden alınacaktır.

Başvuru yapan işçiler ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir raporu almalıdır. 18 yaşını tamamlamış, belirli suçlardan hüküm giymemiş, askerlikle ilgisi olmayan, devamlı görevini yapmasına engel akıl hastalığı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilecektir. Daha önce inşaat ya da kazma kürek işçiliği deneyimi olan erkek işçi alımı yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen işçiler iş görüşmesi için il özel idaresine yönlendirilecektir. Burada adayların eğitim durumu, genel bilgi ve becerisi, daha önceki deneyimleri ve kişisel bilgileri değerlendirilecektir. Yapılan değerlendirme sonucunda işe alınacak olan işçiler belirlenecektir. İşe alınacak kişiler güvenlik soruşturmasından geçmelidir.

İşe alınan adaylar Karabük’te ikamet ettiğini gösterir ikametgah, 2 adet vesikalık, iş talep formu, nüfus cüzdan fotokopisi, eğitim durumunu gösterir belge, adli sicil kaydı ve askerlik belgesi sunmalıdır.

Alınan işçiler 2 aylık süreyle geçici işçi alımı yapacaktır. İşçiler katı atık toplama işçisi olarak çalışacaktır. Görevlendirmeler Karabük il özel idaresi başkanlığı tarafından ihtiyaç baz alınarak yapılacaktır. Vardiyalı çalışma uygulanacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.