Kaymakamlıklar En Az Ortaokul 50 Yaş Sınırlı Sözleşmeli Personel Alımları

Kaymakamlıklar En Az Ortaokul 50 Yaş Sınırlı Sözleşmeli Personel Alımları

İŞKUR üzerinden kamuya kamu personeli alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. 2 Farklı Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma ve dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilanlara göre kaymakamlıklar bünyesinde çalışmak üzere 9 sözleşmeli temizlik Görevlisi alımı g

2 Farklı Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma ve dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilanlara göre kaymakamlıklar bünyesinde çalışmak üzere 9 sözleşmeli temizlik Görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Alım Yapacak Vakıflar

Konya Karapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Giresun Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı alımları gerçekleştirecektir

Vakıfların Yapacağı Alım Unvanı Ve Alım Sayısı

Konya Karapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 Kadın 1 Erkek olacak şekilde 4 Temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 Kadın 2 Erkek olacak şekilde 5 Temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Konya Karapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlanı!

Konya Karapınar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 Kadın 1 Erkek olacak şekilde 4 Temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Medeni haklarını kullanmaktan mahrum olmama, 18 Yaşını tamamlamış olma, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan süresi geçmiş dahi olsa ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, 50 Yaşından gün almamış olma, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel, Zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama ve Erkek adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartı ile 4 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şekli, Yeri ve Tarihi: Başvuru yapmak isteyen adaylar Karapına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına istenilen belgeleri ve aranan şartları yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru Yapacak adaylar İçin Başvurular Yarın 08.00 Saati itibari ile başlayacak olup saat 17.00 da sona erecektir. Başvurular yarın başlayıp yarın sona erecektir.

Başvuruda gerekli belgeler: 1 Adet vesikalık fotoğraf, İş başvuru formu, İkametgah belgesi, Sağlık durumu belgesi, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, Nüfus Cüzdanı önlü arkalı fotokopisi, Diploma, sertifika veya mezuniyet belgesi ve varsa Hasta yaşlı bakım sertifikası belgelerine sahip olma gerekmektedir.

İlan metni.

Giresun Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İlanı!

Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı Bünyesinde istihdam edilmek üzere 3 Kadın 2 Erkek olacak şekilde 5 Temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları: Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olma, Medeni haklarını kullanmaktan mahrum olmama, 18 Yaşını tamamlamış olma, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan süresi geçmiş dahi olsa ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, 50 Yaşından gün almamış olma, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel, Zihinsel veya bulaşıcı hastalığı bulunmama ve Erkek adayların en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, Espiye İlçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma, en az ortaokul mezunu olma, en az B Sınıf sürücü belgesine sahip olma şartları ile 5 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli, Yeri ve Tarihi: Başvuru yapmak isteyen adaylar Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına istenilen belgeleri ve aranan şartları yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru Yapacak adaylar İçin Başvurular Yarın 08.00 Saati itibari ile başlayacak olup 26 Şubat 2021 tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. Başvurular yarın başlayıp 26 Şubat 2021 tarihinde sona erecektir.

İlan Metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.