Türk Uzay Ajansı 6 Daimi İşçi Alımı İlanı

Türk Uzay Ajansı 6 Daimi İşçi Alımı İlanı

Kamu Kurumları ve Belediye Başkanlıkları personel alımları ilanları yayınlamaya devam ediyor. Türk Uzay Ajansı Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine sözleşmeli 15 personel alımı gerçekleştirilecek. İşte Tüm Detaylar…

Türk Uzay Ajansı Başkanlığının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesine sözleşmeli 15 personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuruların tamamı İŞKUR web sitesi ya da haberimizin en altında bulunan Başvuru ekranından başvurular yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri

22 Şubat 2021 Tarihi ile 26 Şubat 2021 tarihleri arasında başvurular yapılacak olup noter kurası çekimi için başvuru listeleri İŞKUR tarafından kuruma gönderildiğinde noter kurasına katılacakların isim listesi Başvuru kılavuzunda yer alan adreste yayınlanacaktır.

Adaylar Aranan Müracaat Koşulları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmamak, Türk Ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan süresi geçmiş olsa dahi ceza almamış veya mahkum olmamış, Kamu kurum ve kuruluşlarından disiplin veya ahlaki suçlardan dolayı çıkarılmamış olma şartları ile 6 Daimi İşçi alımı gerçekleştirilecek.

Alımı Yapılacak Unvan, Alım Şartı ve Kontenjan Bilgisi

4 Temizlik Görevlisi: En Az Lise ve Dengi okullardan mezun olma, Vardiyalı çalışma sistemine engel bir durumunun bulunmaması, 30 Yaşından gün almamış olma, Ankara il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları ile 4 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

2 Garson Personeli: Liselerin Yiyecek ve içecek Servis bölümlerinden mezun olma, Erkek adaylar için askerlik ilişiği bulunmama, 30 Yaşından gün almamış olma, Vardiyalı çalışma sistemine engel bir durumunun bulunmaması, Ankara il sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları ile 2 adet garson personeli alımı gerçekleştirilecek.

İlan Metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.