Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü 1 Personel Alımı İŞKUR Üzerinden Yapacak

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü 1 Personel Alımı İŞKUR Üzerinden Yapacak
Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü 1 Personel Alımı İŞKUR Üzerinden Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin sürekli işçi kadrosunda temizlik görevlisi olarak görevlendirileceğini belirtti. 

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Kasiyer için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya tecil etmiş ya da muaf tutulmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak ve Melikgazi, Kocasinan veya Talas ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Nüfus Cüzdan Fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), E-Devlet Sistemi üzerinden alınan Adli Sicil Kaydı, Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Fotoğraf (4 adet), Erkek adaylar için askerlik durum belgesi fotokopisi (e-devlet çıktısı onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır) ve sağlık raporu (Sınavda başarılı olan adaylardan istenecektir) istenmektedir.

Adaylar için kura çekimi 23 Mart 2020 tarihinde 09:00 – 10:00 saatleri arasında Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü Toplantı Salonu’nda yapılacaktır.

Sözlü sınavın gün, saat ve yeri ile sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listesi kurum internet sitesinde yayımlanacak ve ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 9 Mart 2020’dir.

Daha detaylı bilgi için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005442324’tür.

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü 1 Personel Alımı İŞKUR Üzerinden Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın