Kayseri Üniversitesi 27 Büro Personeli, Destek Personeli, Tekniker ve Teknisyen Alıyor

Kayseri Üniversitesi 27 Büro Personeli, Destek Personeli, Tekniker ve Teknisyen Alıyor
Kayseri Üniversitesi 27 Büro Personeli, Destek Personeli, Tekniker ve Teknisyen Alıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre 27 sözleşmeli personelin Büro Personeli, Destek Personeli, Tekniker ve Teknisyen olarak görev yapmak üzere kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Adaylarda aranan genel şartlar 

Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Belirli suçlardan mahkum olmamak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya erteletmiş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, 2018 KPSS (B) grubu sınavlarından lisans mezunları için KPSSP3, Ön lisans mezunları için KPSSP93 puanı esas alınacaktır, şartları aranmaktadır.

Büro personeli için aranan nitelikler

Ön Lisans, Lisans ve Yüksek Lisans okul mezunu olmak (mezun olunması gereken bölümler ve diğer nitelikler ilanın altında başvuru kılavuzunda açıklanmıştır) şartı aranmaktadır.

Destek personeli için aranan nitelikler

İşletme bölümü lisans ve Lisans mezunu olmak (mezun olunması gereken bölümler ve diğer nitelikler ilanın altında başvuru kılavuzunda açıklanmıştır) şartı aranmaktadır.

Tekniker için aranan nitelikler

Peyzaj mimarlığı bölümü lisans, Elektrik elektronik mühendisliği bölümü lisans ve Elektronörofizyoloji programı lisans mezunu olmak (diğer nitelikler ilanın altında başvuru kılavuzunda açıklanmıştır) şartı aranmaktadır.

Teknisyen için aranan nitelikler

Elektronörofizyoloji programı Ön Lisans ve Endüstriyel elektronik Ön Lisans mezunu olmak (diğer nitelikler ilanın altında başvuru kılavuzunda açıklanmıştır) şartı aranmaktadır.

Başvuru şekli ve yeri

Müracaatlar 20 Şubat 2020 tarihinde başlayıp 15 gün içerisinde (Mesai bitimine kadar) Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu (üniversite internet sitesinden temin edilecektir), Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi aslı ve fotokopisi (Barkodlu E Devlet çıktısı kabul edilecektir), 1 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı belgesi, SGK’dan emeklilik, yaşlılık veya malullük maaşı almadığını gösteren belge ve Askerlik durum belgesi (E Devlet çıktısı kabul ediliyor), Lisans mezunları için 2018 KPSSP3, ön lisans mezunları için 2018 KPSSP93 (B) grubu sınav sonuç belgesi (barkodlu internet çıktısı), Mesleki tecrübe belgesiyle birlikte SGK pirim gün sayısını gösterir onaylı belge (SGK barkodlu e- devlet çıktısı kabul edilecektir.) istenmektedir.

Adayların başvuru kılavuzunu okumadan tercih ve başvuru yapmamaları önemlidir.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için lütfen tıklayınız.

Kayseri Üniversitesi 27 Büro Personeli, Destek Personeli, Tekniker ve Teknisyen Alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın