Kayseri Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

Kayseri Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak
Kayseri Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kayseri Üniversitesi tarafından yaptığı açıklamada alınacak 1 personelin sürekli işçi kadrosunda temizlik görevlisi olarak görevlendirileceğini belirtti. 

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.

Temizlik görevlisi için aranan nitelikler

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Erkek adaylar için; askerliğini yapmış veya tecil etmiş ya da muaf tutulmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak, Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak, Kamu Kurum Ve Kuruluşlarınca Düzenlenen En Az 50 Saatlik Temizlik, Hijyen Sertifikasına ( İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimini De Kapsayan) sahip olmak ve Bünyan ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru Dilekçesi, Başvuru Formu, Nüfus Cüzdan Fotokopisi (onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), E-Devlet Sistemi üzerinden alınan Adli Sicil Kaydı, Diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi (e-devlet çıktısı, onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Fotoğraf (4 adet), Erkek adaylar için askerlik durum belgesi fotokopisi (e-devlet çıktısı onaylı ya da aslı getirildiğinde onay yapılacaktır), Hijyen belgesi (Onaylı fotokopisi veya aslı getirildiğinde onaylanacak), ve sağlık raporu (Sınavda başarılı olan adaylardan istenecektir) istenmektedir.

Adaylar için kura çekimi (Başvuru sayısı ilan edilen kadro sayısının 4 katından fazla olması halinde yapılacaktır) 16 Mart 2020 tarihinde saat 14:00’da Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü Senato Salonu’nda yapılacaktır.

Adaylar için mülakat 17 Mart 2020 tarihinde yapılacaktır.

Adaylar için son müracaat tarihi 6 Mart 2020’dir.

Daha detaylı bilgi için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005430905’tir.

Kayseri Üniversitesi Temizlik Görevlisi Alımı Yapacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın