KMÜ 15 Güvenlik ve 20 Temizlik Görevlisi Alıyor

KMÜ 15 Güvenlik ve 20 Temizlik Görevlisi Alıyor

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) bünyesinde görevlendirilmek üzere 15 güvenlik görevlisi ve 20 temizlik görevlisi alınacaktır.

Başvuru Şartları

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi 35 işçi alımı için ilana çıktı. Alınacak olan kişiler daimi kamu personeli olarak istihdam edilecektir. Güvenlik görevlisi kadrolarına başvuracak olan adaylar en az ilköğretim mezunu olmalıdır. 18-35 yaş aralığındaki kişilerin başvurusu kabul edilecektir. Özel güvenlik eğitimi başarı ile tamamlanmış ve valilikten özel güvenlik kimlik kartı alınmış olmalıdır.

Temizlik görevlisi için başvuracak adaylar en az ilköğretim mezunu olmalıdır. 18-35 yaş arasındaki kişiler alınacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylar için 6 Ocak 2020 tarihinde saat 09.30’da kura töreni yapılacaktır. Kura Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kapalı spor salonunda yapılacaktır. Kurada seçilen adaylar sözlü sınava alınacaktır.

Başvuru Usulü

KMÜ kamu işçisi alım ilanı hem üniversite sitesinde hem de İşkur üzerinden yayınlanmıştır. Yukarıdaki pozisyonlara başvurmak isteyen adaylar İşkur üzerinden başvuru yapacaktır. İşkur il ya da ilçe müdürlüklerine giderek ya da elektronik ortamda başvuru yapılabilir.

Elektronik ortamda başvuru yapmak isteyen adaylar öncelikle İşkur’a kayıt olmalıdır. Kayıt olduktan sonra ilanlardan KMÜ ilanına erişebilirler. Şu anda ilan başvuruya açık olduğu için hemen başvuru yapmak mümkündür.

İlan kapsamında alınan adaylar üniversite tarafından ihtiyaca göre görevlendirilecektir. Çalışma adresleri Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kampüsü adresi olacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.