Konya Büyükşehir Belediyesi KPSS 60 Zabıta Ve Düz Memur Alımları

Konya Büyükşehir Belediyesi KPSS 60 Zabıta Ve Düz Memur Alımları
Konya Büyükşehir Belediyesi KPSS 60 Zabıta Ve Düz Memur Alımları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya Büyükşehir Belediyesi Kamu Personeli alımı yapacağını duyurdu. Aile ve Çalışma Bakanlığı resmi sitesi üzerinden yayınlanan ilana göre 2 farklı nitelikte çalışmak üzere 6 adet memur alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar 3 adet düz memur ve 3 adet zabıta memuru olmak üzere toplamda 6 adet memur alımı yapılacak.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte Ölmez Mahallesi Belediye meydanıNo: 1 Altınekin/KONYA binası içinde Yazı İşleri Müdürlüğüne müracaatlarını yapabileceklerdir

Başvuru Son Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular 10 Ağustos 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlayacak olup son müracaat tarihi olarak 12 Ağustos 2021 tarihi açıklandı.

Başvuruda Aranan Şartlar

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmama, ürk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen suçlarından mahkûm olmama, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmama, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmama şartları aranmaktadır.

Özel Müracaat Koşulları

Belirtilen asgari KPSS puanı almış olma, 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, Zabıta unvanına başvuru yapacak adaylar için erkeklerde en az 1,67 metre, kadınlarda en az 1,60 metre boyunda olma ve en az b sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Konya Büyükşehir Belediyesi KPSS 60 Zabıta Ve Düz Memur Alımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın