Konya Teknik Üniversitesi 5 Personel Alımı Açıklandı

Konya Teknik Üniversitesi 5 Personel Alımı Açıklandı

Konya Teknik Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak 5 personelin Mühendis, Mimar ve Destek Personeli olarak üniversite bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Konya Teknik Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 5 personelin Mühendis, Mimar ve Destek Personeli olarak üniversite bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Mühendis için aranan nitelikler (1 personel)

Fakültelerin Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olmak, Mekanik - Sıhhi Tesisat (Isıtma - soğutma, iklimlendirme alanlarından birinde) en az 3 yıl süre ile Makine Mühendisi olarak çalıştığını belgelendirmek, Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) teknik çizim programlarından birini iyi derecede kullanabilmek, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek ve Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

Mühendis için aranan nitelikler (1 personel)

Fakültelerin Elektrik Mühendisliği Bölümünden mezun olmak, Alçak Gerilim (AG) ve Orta Gerilim (OG) proje hazırlama ve tesis yapımı işlerinde en az 3 yıl süre ile Elektrik Mühendisi olarak çalıştığını belgelendirmek, Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) teknik çizim programlarından birini iyi derecede kullanabilmek, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek ve Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

Mimar için aranan nitelikler (1 personel)

Fakültelerin Mimarlık Bölümünden mezun olmak, Mimari proje hazırlık / uygulamalarında en az 3 yıl süre ile Mimar olarak çalıştığını belgelendirmek, Bilgisayar Destekli Tasarım (CAD) teknik çizim programlarından birini iyi derecede kullanabilmek, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilmek ve Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

Destek Personeli için aranan nitelikler (1 personel)

Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, B sınıfı veya üzeri sürücü belgesine sahip olmak, Profesyonel Sürüş Teknikleri Eğitimi, İleri Sürüş Teknikleri Eğitimi veya Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi sertifikalarından en az bir tanesine sahip olmak, Askerliğini yapmış olmak ve Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

Destek Personeli için aranan nitelikler (1 personel)

Sağlık durumu Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, En az 3 yıldır D veya E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, En az 2 yıl şoförlük yaptığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelendirmek, Askerliğini yapmış olmak ve Müracaat tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı

Adaylar; ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günden (24 Nisan 2020) itibaren 20 gün içinde Konya Teknik Üniversitesi resmi internet sayfası üzerinden temin edilecek başvuru formu ve istenilen diğer belgeleri Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına posta yoluyla göndererek başvurularını yapacaklardır.

Başvuruda istenen belgeler

Başvuru formu, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi, 2018 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi, Nitelikler bölümünde istenilen çalışma belgeleri veya sertifikalar, Barkotlu SGK Hizmet Dökümü, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi, 1 adet vesikalık fotoğraf, S-1, S-2 ve S-3 kadroları için istenilen alanlarda çalıştığını gösterir Çalışma veya Görev Belgesi ve S-4 ve S-5 kadroları için Ehliyet fotokopisi istenmektedir.

Daha detaylı bilgiye ve başvuru kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.