KPSS Puanı En Düşük Olan Aday Kadroya Alındı

KPSS Puanı En Düşük Olan Aday Kadroya Alındı
KPSS Puanı En Düşük Olan Aday Kadroya Alındı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bilindiği üzere kurumlara personel alımları yapılırken KPSS puan sıralaması baz alınmaktadır. En yüksek puan alan adaydan başlanarak puan sıralaması yapılmaktadır.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi tarafından yayımlanan Personel Alımı ilanına başvuru yapan adaylar arasından KPSS puanı en düşük olan aday seçildi.

Nihat Hatipoğlu’nun rektörlüğünü yaptığı Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde sözleşmeli büro personeli ilanına başvuranlar arasından KPSS puanı en düşük olan aday seçildi. Üniversitenin Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Kara, “Biz de şaşkınız” dedi.

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde kişiye özel ilan verilerek sözleşmeli büro personel alındığı öne sürüldü. 13 kişinin başvurduğu ilana KPSS puanı en düşük olan kişi seçildi.

Nihat Hatipoğlu’nun rektör olduğu Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nde 11 Aralık 2020 tarihinde bir kişilik sözleşmeli büro personeli ilanı yayımlandı. İlandaki özel şartlar arasında “En az önlisans mezunu olmak, üniversitelerin Gazetecilik, Medya ve İletişim, Basın veya Basın ve Yayıncılık bölümü mezunu olmak” şartının yanı sıra “Muhabir kursu eğitim belgesine ve diksiyon eğitimi katılım belgesine sahip olmak” da yer aldı. 13 kişinin başvurduğu ilanda yer alan Sözleşmeli Büro Personeli kadrosuna KPSS puanı en düşük olan aday seçildi.

Üniversitenin Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Kara, “Rektör hocamız Nihat Hatipoğlu bu konularda çok hassas bir insan. Bize özellikle ‘Şeffaf olun’ uyarısı yapıyor. Aranan şartlar, daha vasıflı ve kaliteli eleman almak için. Biz de çok şaşkınız bu duruma. Bizi de tatmin etmedi” dedi.

KPSS Puanı En Düşük Olan Aday Kadroya Alındı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın