KPSS Şartsız Memur Alımı İlanları İle Personel Alınacak

KPSS Şartsız Memur Alımı İlanları İle Personel Alınacak

KPSS'siz memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan bilgilerde İzmir büyükşehir belediyesi İZENERJİ kuruluşuna 2 adet yönetici asistanı alımı gerçekleştirilecek.

İzmir belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların en az lise mezunu olması, bilgisayar ve ofis araç gereçlerini iyi şekilde kullanması gerekmekte.


KPSS’SİZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Yönetici asistanı alımı için son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak açıklanmıştır.

Tüm başvuru yapacak kişilerin aşağıda yazılı olan internet sitesi üstünden başvuru yapmaları gerekiyor.

www.izenerji.com.tr

 

lise-memur.jpg

 


İZENERJİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İzmir iş ilanları için başvuru yapacak olanların müşteri profillerine ve farklı beklentilere karşı hoşgörülü bir yaklaşım içinde olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kuruma gelen broşür, promosyon gibi ürünlerin listelenmesini yapması ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

İzenerji kamu personel alımı için başvuru yapmak isteyenlerin büro ve evrak işlerini takip edebilmeli, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması, müdürlük ve diğer üst yönetim tarafından talep edilen işlerin yapılması ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

İş başvurusu yapacak olan bütün vatandaşların İşletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Tüm başvuru yapan kişilerin risk yönetimi sisteminin işleyişinin takip edilmesini yapması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, yenilikçi ve çözüm odaklı ayrıca görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.