Kültür Bakanlığı Döner Sermaye 35 İşçi Alımı İçin Son Gün

Kültür Bakanlığı Döner Sermaye 35 İşçi Alımı İçin Son Gün

Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü tarafından İŞKUR’da yayımlanan ilana göre bölge geneli başvuru ile farklı unvanlarda daimi kadroda 35 personel istihdam edileceği belirtiliyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre farklı unvanlarda ve daimi kadroda olmak üzere toplamda 35 kamu personeli alımı yapılacağı belirtiliyor.

Başvuru Şekli Yeri Ve Tarihi

İlan şartlarını taşıyan adaylar, ilanın Türkiye İş Kurumu internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvurularını yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını 22 Şubat 2021 tarihi mesai bitimine kadar yapabileceklerdir. Şahsen posta veya e-posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Alımı yapılacak Unvanlar ve iş ilan numaraları

15 Güvenlik Görevlisi: 00005890652

15 Temizlik İşçisi: 00005890662

2 Makine Bakımcısı: 00005890679

3 Elektrik Teknisyeni: 00005890568

Adaylarda Aranan Başvuru Koşulları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıma, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, Askerlik ile ilişiği bulunmama, Görevini devamlı yapmasına engel fiziksel veya zihinsel engeli bulunmama, İlan tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olma, İlanın yayınlandığı tarih itibariyle İstanbul İlinde ikamet etme, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları ile 35 kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.