Kültür Bakanlığı İşçi Alımı İş İlanları

Kültür Bakanlığı İşçi Alımı İş İlanları

Kültür Bakanlığı tarafından yayınlamakta bulunan personel alımı iş ilanları bilgileri içeriğinde Kültür Ve Turizm Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek için 40 adet beden işçisi alımı yapılacaktır.

Turizm Bakanlığı işçi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin Turizm Bakanlığı kurumu tarafından ilan edilen işçi alımı görevlendirme şartları taşıması gerekiyor.


KÜLTÜR BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI


Kültür Bakanlığı 40 adet işçi alımı son başvuru tarihi 30.10.2021

Turizm Bakanlığı 40 tane işçi ilanına başvuru için 

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

Rekmez mahallesi NYSA Örenyeri caddesi No: 2 Sultanhisar - Aydın


TURİZM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI


1 40 beden işçisi Kültür bakanlığı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2 40 beden işçisi Kültür bakanlığı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

340 beden işçisi Kültür bakanlığı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

 

turizm-bakanlik.jpg

 


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1 40 beden işçisi Kültür bakanlığı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2 40 beden işçisi Kültür bakanlığı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.