Kulu Belediyesi 9 Personel Başvuru Süresi Uzatıldı

Kulu Belediyesi 9 Personel Başvuru Süresi Uzatıldı
Kulu Belediyesi 9 Personel Başvuru Süresi Uzatıldı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Konya İli Kulu Belediye Başkanlığı yaptığı açıklamada alınacak 9 personelin 2 VHKİ, 6 Memur ve 1 Avukat olarak belediye bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

24 Nisan 2020 tarihinde sona eren başvurular bugün Resmi Gazete’de yayımlanan ilan ile 27 Nisan 2020 tarihine kadar uzatılmıştır.

Adaylar için aranan genel şartlar

Türk Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsalar bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (Askerlik çağına gelmemiş olmak, yapmış olmak, ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak), Görevini devamlı olarak yapmaya engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak şartları aranmaktadır.
    
VHKİ (Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni) için aranan nitelikler

Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme ve Türk Dili ve Edebiyatı bölümlerinden mezun olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Memur için aranan nitelikler (6 Personel)

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak (1 Personel), Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi, İşletme, Kimya ve Gıda Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak (5 Personel) ve KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak (5 Personel), KPSSP94 puan türünden en az 70 puan almış olmak (1 Personel) şartları aranmaktadır.

Avukat için aranan nitelikler

Hukuk Fakültesi mezunu olmak ve KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartları aranmaktadır.

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu (Kurum internet sitesinden temin edilecektir), Nüfus cüzdan veya kimlik kartı fotokopisi, Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya E devlet üzerinden alınacak barkodlu çıktısı, KPSS sonuç belgesi (Barkodlu), Erkek adayların askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı, Görevini yapmasına engel durumu olmadığına dair beyanı, 2 Adet biyometrik fotoğraf (Biri forma yapıştırılacak), MEB onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünde dair transkript, Avukatlık kadrosu için avukatlık ruhsatı aslı veya onaylı örneği (Aslı görülmek şartıyla kurum tarafından onaylanır) ve hangi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe istenmektedir.

Başvuru yeri, tarihi, şekli ve zamanı

Adaylar başvuruda istenen belgeler ile birlikte 27 Nisan 2020 Cuma günü saat 17:00’a kadar müracaatlarını şahsen, Posta ile veya kurum internet sitesi üzerinden yapabileceklerdir.

Mülakat 11 Mayıs 2020 tarihinde Kulu Belediyesinde yapılacaktır.

Daha detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Düzeltme ilan metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Kulu Belediyesi 9 Personel Başvuru Süresi Uzatıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın