KYK 652 Yurt Yönetim Personeli Alınacak! Şartlar Nelerdir

KYK 652 Yurt Yönetim Personeli Alınacak! Şartlar Nelerdir

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2021 yılı 652 kadroya yurt yönetim memuru alımı yapacak. Süreç başlaması bekleniyor. Detaylar haberimizde...

GSB personel alımı 2021 müracaat süreci için adaylar KYK ilanını bekliyor. Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü KYGM için 652 yurt yönetim personeli kamu personeli alımı yapılacak. GSB ilanları yayımlanmaya başladı. Adaylar işçi alımları ile, antrenör alımları sonrasında şimdi de GSB yurt yönetim personeli alımı sürecinin başlamasını bekliyor.

GSB personel alımı 2021 müracaat

İş İlanları Kariyer olarak gündeme getirdiğimiz haberler sonrasında işçi ve antrenör alım süreçleri başlamıştı. Şimdi sıra açıklanan diğer kadrolara müracaat zamanında. İşte 2021 için açıklanan ve yayımlanmayan kontenjanlar:

  • 650 Antrenör alımı,
  • 600 Gençlik Çalışanı alımı,
  • 50 psikolog alımı,
  • 652 Yurt Yönetim personeli alımı,
  • 473 Spor Uzmanı alımı olmak üzere 2 000 425 kadro için daha yeni kamu eleman alımı ilanları yayımlanacak. Süreci takip etmekte ve sizler için tüm ayrıntıları yayımlamaktayız.
  • KYK personel alımı 2021 ne zaman?

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü KYK personel alımı için açıklanan 652 yurt yönetim personeli ilan sürecine bu ay itibarıyla girilmesi için adayların beklentisi yüksek.

KYK kamu personeli alımı olacak mı?

Evet Kredi ve Yurtlara 2021 yılı başında olduğu gibi yeni 652 yurt yönetim kamu personeli alımı daha yapılacak. Güncel kadrolara müracaatlar açıklanır açıklanmaz sizleri bilgilendireceğiz.

Yurt yönetim kamu personeli ne iş yapar?

GSB, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü KYGM’ye bağlı yurtlarda Yurt yönetim kamu personeliları çeşitli görevler almaktadır. Örneğin yurt yönetim kamu personeli yurtlarda;

satın alma,
öğrenci işleri,
personel işleri,
lojman sorumluluğu gibi bir çok alanda görev alabilir ve yurt yönetim işlerini düzenleyebilir.
Yurt yonetim personeli nedir?

Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü’nde KYK Yurt müdürü yurtlarda kalan öğrencilerin beslenme, barınma ve diğer pek çok ihtiyaçlarının karşılanmasında kamu görev yapan yetkili kişi olarak tanımlanır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.