Marmara Üniversitesi 4 Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı

Marmara Üniversitesi 4 Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı
Marmara Üniversitesi 4 Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Marmara Üniversitesi yaptığı açıklamaya göre alınacak 4 personelin; Yazılım geliştirme uzmanı ve Kıdemli yazılım geliştirme uzmanı olarak istihdam edileceği belirtiyor.

Adaylarda aranan şartlar

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olması, belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yüksek öğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca; Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf veya 1 yıl süre ile ertelemiş olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunması şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, yeri ve tarihi

Başvurular bugünden itibaren başlayıp 15 (onbeş) gün içerisinde yapılacaktır, Adayların istenen belgelerle ile birlikte şahsen veya en geç son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta yoluyla T.C. Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir. 

Adaylardan istenen belgeler

Başvuru formu (fotoğraflı) ve detaylı öz geçmiş, Lisans diploması veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti, Eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesinin onaylı örneği, En Az 2 (İki) Programlama Dilini Bildiğini Gösteren Belgeler (Tamamlanan eğitim veya sertifikalandırma programlarından alınacaktır. Herhangi bir eğitim veya sertifikalandırma programından alınmış bir belge ibraz edemeyen ya da bu kapsamda ibraz ettikleri belgelerde en az 2 (iki) programlama dilini bildiğini gösteremeyen adaylar için mezun oldukları fakültelerden onaylı transkript de kabul edilecektir. Ancak transkripte programlama dillerinin açıkça belirtilmiş olması gerekmektedir) istenmektedir.

Ayrıca adaylardan; Mesleki tecrübeyi gösterir belge, KPSS Sonuç Belgesi (belge ibraz etmeyenlerin KPSS P3 puanı 70 olarak değerlendirilecektir.), İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yüksek öğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge (Belgenin son 5 yıl içerisinde alınmış olması gerekmektedir), Son üç ay içinde alınmış Adli Sicil Belgesi (E-devlet üzerinden alınabilmektedir), Erkek adaylar için askerlik hizmetini yaptığını veya muaf olduğunu gösterir belgenin aslı veya onaylı örneği istenmektedir.

Daha detaylı bilgi ve başvur kılavuzu için tıklayınız.

Marmara Üniversitesi 4 Personel Alımı Yapılacağı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın