Marmaris Polisevine İşçi Alımı Yapılıyor

Marmaris Polisevine İşçi Alımı Yapılıyor
Marmaris Polisevine İşçi Alımı Yapılıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

İlanın yayınlanmasından itibaren 5 gün boyunca İşkur üzerinden başvurular alınacaktır. En az 60 KPSS puanı ile başvuru yapılacaktır. Başvuru esnasında adayların ikametgah adresi baz alınacaktır. Manisa’da ikamet eden kişiler başvuru yapabilir. 

En az 3 yıllık deneyime sahip olan kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilir. En az ilköğretim mezunu, en fazla lisans mezunu olanlar başvuru yapabilir. İşini yapmaya engel sağlık durumu olmadığı ispatlanmalıdır.

Başvuru yapan adaylar 12 Aralık 2019 tarihinde gerekli belgeleri Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne teslim edecektir. Mezuniyet durumunu gösterir belge, adli sicil kaydı, aşçılıkla ilişkili mezuniyet belgesi ya da sertifika, deneyimini belgelemek için SGK kaydı sunulmalıdır. Gerekli belgeleri sunmayan adaylar hakkından vazgeçmiş sayılırlar. 

Kontenjan Ne Kadar?

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar liste yapılacaktır. Kontenjanın 4 katını aşarsa listeye giren adaylar arasından kura çekimi yapılacaktır. Noter Çekilişi 16 Aralık 2019 tarihinde saat 14.00′ da yapılacaktır. Alımlara ilişkin ilanlar kurumun internet adresinden yayınlanacaktır. Alınacak olan adaylar Marmaris/ Muğla adresinde bulunan Polisevinde çalışacaktır. Memur statüsünde olmayıp, işçi olarak çalışacaklardır. Daha sonra memur pozisyonlarına geçirilmeleri söz konusu olmayacaktır.

Yukarıda açıkladığımız şartları sağlayan kişiler arasından 3 aşçı alımı yapılacaktır. Alınacak olan kişiler deneme süresi sona erdikten sonra daimi işçi olarak çalışacaktır.

Marmaris Polisevine İşçi Alımı Yapılıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın