Marmaris Polisevine İşçi Alımı Yapılıyor

Marmaris Polisevine İşçi Alımı Yapılıyor

Marmaris polisevinde çalışmak üzere İşkur üzerinden deneyimli aşçı alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları

İlanın yayınlanmasından itibaren 5 gün boyunca İşkur üzerinden başvurular alınacaktır. En az 60 KPSS puanı ile başvuru yapılacaktır. Başvuru esnasında adayların ikametgah adresi baz alınacaktır. Manisa’da ikamet eden kişiler başvuru yapabilir. 

En az 3 yıllık deneyime sahip olan kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilir. En az ilköğretim mezunu, en fazla lisans mezunu olanlar başvuru yapabilir. İşini yapmaya engel sağlık durumu olmadığı ispatlanmalıdır.

Başvuru yapan adaylar 12 Aralık 2019 tarihinde gerekli belgeleri Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne teslim edecektir. Mezuniyet durumunu gösterir belge, adli sicil kaydı, aşçılıkla ilişkili mezuniyet belgesi ya da sertifika, deneyimini belgelemek için SGK kaydı sunulmalıdır. Gerekli belgeleri sunmayan adaylar hakkından vazgeçmiş sayılırlar. 

Kontenjan Ne Kadar?

Başvuru şartlarını sağlayan adaylar liste yapılacaktır. Kontenjanın 4 katını aşarsa listeye giren adaylar arasından kura çekimi yapılacaktır. Noter Çekilişi 16 Aralık 2019 tarihinde saat 14.00' da yapılacaktır. Alımlara ilişkin ilanlar kurumun internet adresinden yayınlanacaktır. Alınacak olan adaylar Marmaris/ Muğla adresinde bulunan Polisevinde çalışacaktır. Memur statüsünde olmayıp, işçi olarak çalışacaklardır. Daha sonra memur pozisyonlarına geçirilmeleri söz konusu olmayacaktır.

Yukarıda açıkladığımız şartları sağlayan kişiler arasından 3 aşçı alımı yapılacaktır. Alınacak olan kişiler deneme süresi sona erdikten sonra daimi işçi olarak çalışacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.