Mersin Üniversitesi 10 İşçi Alım İlanı Yayımlandı

Mersin Üniversitesi 10 İşçi Alım İlanı Yayımlandı
Mersin Üniversitesi 10 İşçi Alım İlanı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin Üniversitesi tarafından yapılan açıklamaya göre 10 personelin 3 Güvenlik Görevlisi ve 7 Temizlik Görevlisi olarak Üniversite bünyesinde görevlendirileceği belirtildi.

Adaylarda aranan genel şartlar

2527 sayılı Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 – 30 yaş arasında olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Millî Güvenlik Kurulunca Devletin millî güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara ya da terör örgütlerine üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olmak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak) ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

Temizlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az İlk Öğretim en fazla Lise veya Dengi okul mezunu olmak ve Üniversitenin tüm iç ve dış mekanlarında çalışmayı kabul etmek şartları aranmaktadır.

Güvenlik Görevlisi için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul en fazla Lisans mezunu olmak, 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak ve Üniversitenin tüm iç ve dış mekanlarında çalışmayı kabul etmek şartları aranmaktadır. 

Adaylar için başvurular 16 Mart 2020 tarihinde İŞKUR internet sitesinde yayımlanacak olan ilan ile başlayacak ve 20 Mart 2020 tarihinde mesai bitiminde sona erecektir.

Adaylar için kura çekimi 27 Mart 2020 saat 10:00’da Mersin Üniversitesi Çiftlikköy Yerleşkesi Uğur Oral Kültür Merkezi A Salonu Yenişehir/MERSİN adresinde yapılacaktır.

Kura çekimi sunucunda belirlenen adaylar için mülakat yeri ve zamanı Üniversitenin internet sitesinde yayımlanacaktır.

Başvuru için detaylı bilgiye başvuru kılavuzundan ulaşabilirsiniz.

Mersin Üniversitesi 10 İşçi Alım İlanı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın