Mersin Üniversitesi Güvenlik İşçi Sağlık personeli ve Memur Alımı İlanları

Mersin Üniversitesi Güvenlik İşçi Sağlık personeli ve Memur Alımı İlanları

Duyurusu gerçekleştirilmiş olan kamu personel alımı içeriğinde Mersin üniversitesi birimlerinde istihdam edilmek üzere memur alımı, işçi alımı, güvenlik alımı ve sağlık personeli alımı yapılacaktır.

Kamu kurumuna eleman alımı bilgisinde güvenlik görevlisi alımı için başvuru yapacakların ortaöğretim seviyesinde bir bölümden mezun olmaları, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları ve 2020 yılı KPSS(P94) en az 60 puan almış olması ayrıca 30 yaşını doldurmamış olmak gerekiyor.


MERSİN ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI


•    İBB büro elemanı alımı son başvuru tarihi 29.11.2021 olarak duyuruldu.

•    Başvurular Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

 

mersin-universitesi-personel-alim.jpg

 


ÜNİVESİTE İŞÇİ MEMUR VE GÜVENLİK ALIMI


1.    Hemşire alımı için başvuru yapacak olan kişilerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu veya Hemşirelik Fakültesi lisans programından mezun olmak.

2.    Sağlık teknikeri alımı için başvuru yapmak isteyen vatandaşların herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Yükseköğretim Kurumlarının Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olması gerekiyor.

3.    Başvuru sahiplerinin kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Yükseköğretim Kurumlarının Anestezi veya Anestezi Teknikerliği önlisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

4.    Diğer sağlık personeli alımı için başvuru yapmak isteyenlerin askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve Yaşlı Bakım Hizmetleri, Yaşlı Bakımı, Yaşlı Hizmetleri Bakımı önlisans programlarının birinden mezun olması gerekiyor.

5.    Teknisyen alımı için başvuru yapmak isteyenlerin görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine-Resim Konstrüksiyon, Makine-Resim-Konstrüksiyon önlisans programlarının birinden mezun olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.