Muğla Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı
Muğla Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayınlanmaya ve personel alımı gerçekleştirilmeye devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet sözleşmeli Beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için istihdam niteliği geçici nitelikte olduğu belirtildi. Çalışmaya hak kazanan adaylar 5 ay 29 süreli bir şekilde çalışacakları belirtildi.

Nasıl Başvuru Yapabilirim

Başvuru yapmak isteyenler için başvurular İstenilen belgeler ile birlikte ayazkıyı mahallesi Cumhuriyet caddesi No:4 Ula/MUĞLA adresine posta yolu ile veya şahsen müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru Tarihleri

Adaylar için başvuruları bu gün başlamış olup 17 şubat 2021 tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. Başvurularını en geç bu tarihler arasında gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor 13 Şubat 2021 tarihinden itibaren ula ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

İstenilen Belgeler

T.C kimlik foto kopisi,  sabıka kaydı, sağlık raporu, 2 adet vesikalık son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraf, ikametgâh belgesi istenilmektedir.

Başvuru yapacak adaylar istenilen belgeleri ve ve şartları yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuru kılavuzu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın