Muğla Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Beden İşçisi Alımı

İŞKUR üzerinden Muğla Büyükşehir Belediyesi sözleşmeli personel alımı yapacağını ilan etti. İlan da 2 adet Beden İşçisi (Genel) alımı yapılacağı belirtildi. Çalışmak isteyen vatandaşlar haberimizi inceleyebilirler.

İŞKUR üzerinden personel alım ilanları yayınlanmaya ve personel alımı gerçekleştirilmeye devam ediyor. Yayınlanan personel alımı ilanına göre Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 2 adet sözleşmeli Beden işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için istihdam niteliği geçici nitelikte olduğu belirtildi. Çalışmaya hak kazanan adaylar 5 ay 29 süreli bir şekilde çalışacakları belirtildi.

Nasıl Başvuru Yapabilirim

Başvuru yapmak isteyenler için başvurular İstenilen belgeler ile birlikte ayazkıyı mahallesi Cumhuriyet caddesi No:4 Ula/MUĞLA adresine posta yolu ile veya şahsen müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir.

Başvuru Tarihleri

Adaylar için başvuruları bu gün başlamış olup 17 şubat 2021 tarihinde saat 17.00 da sona erecektir. Başvurularını en geç bu tarihler arasında gerçekleştirebileceklerdir.

Adaylarda Aranan Şartlar

T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor 13 Şubat 2021 tarihinden itibaren ula ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olma şartları aranmaktadır.

İstenilen Belgeler

T.C kimlik foto kopisi,  sabıka kaydı, sağlık raporu, 2 adet vesikalık son 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraf, ikametgâh belgesi istenilmektedir.

Başvuru yapacak adaylar istenilen belgeleri ve ve şartları yerine getirdikten sonra başvurularını gerçekleştire bileceklerdir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.