Osmangazi Üniversitesi İŞKUR Üzerinden KPSS'siz 22 Personel Alımı Yapacak!

Osmangazi Üniversitesi İŞKUR Üzerinden KPSS'siz 22 Personel Alımı Yapacak!

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan alım ilanına göre Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kendi bünyesinden Temizlik personeli pozisyonunda görevlendirilmek üzere 22 personel alımı yapacak.

Osmangazi Üniversitesi İŞKUR Üzerinden KPSS'siz 22 Personel Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden kamu kurumları personel alım ilanları yayınlamaya devam ederken, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi kendi bünyesinden Temizlik personeli pozisyonunda görevlendirilmek üzere engelli, eski hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan kişiler olmak şartıyla 22 personel alımı yapacağını duyurdu.

Alımlar İŞKUR üzerinden KPSS'siz olacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım ilanına göre engelli, eski hükümlü ve Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan kişiler başvurularını işkur üzerinden yapacaklar ve bu kişilerden kpss şartı aranmayacak.

Başvurular başladı

Adaylar başvurularını 25 Şubat 2022 tarihine kadar esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Başvuru adresi : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Kadro dağılımı ;

osmangaziuniversitesi.jpg

Alımlar kura ile yapılacak

Kura işleminin 17.03.2022 tarihinde saat 14.00 ESOGÜ Kongre ve Kültür Merkezinde yapılması planlanmış olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda adaylara ayrıca duyurulacaktır.

Genel Şartlar Aşağıdaki Gibidir

1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,

2. 18-35 yaş arasında (son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş 35 yaşını tamamlamamış) olmak,

3. Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu (son başvuru tarihi itibariyle) olmak,

4. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki şartları taşıyor olmak (Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar. Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak),

5. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

6. Arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak,

7. Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak,

8. Vardiyalı veya dönüşümlü çalışmaya engel durumu olmamak, 9. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak veya muaf olmak),

10. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

11. İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak, şartları aranır.

Osmangazi Üniversitesi İŞKUR Üzerinden KPSS'siz 22 Personel Alımı ilanın detayları için TIKLAYIN

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.