Pendik Belediyesi Sınavsız 100 Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Pendik Belediyesi Sınavsız 100 Kadrolu Kamu İşçi Alımı Yapılacak

Kamu işçi alımı geneli içerisinde yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İstanbul Pendik belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS'siz ve sınavsız olarak 100 adet beden işçisi alımı yapılacak.

Son dakika işçi alımı kapsamında yayınlanmış olan iş başvurusu işlemleri için çalışmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olmaları ve ağır işlerde çalışmasına engel teşkil edece herhangi bir sağlık sorunlarının bulunmaması gerekiyor.


BELEDİYE KADROLU İŞÇİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


100 işçi alımı için son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

İş başvurusu yapmak isteyen bütün vatandaşların aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

istihdam@pendik.bel.tr


SINAVSIZ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Pendik Belediyesi Sınavsız 100 Kadrolu Kamu İşçi Alımı için yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

Kamu işçi alımı geneli içerisinde yayınlanan iş ilanları duyurularına başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İstanbul Pendik belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

 

isci-ilanlari.jpg

 

KPSS'siz ve sınavsız olarak 100 adet beden işçisi alımı ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Son dakika işçi alımı kapsamında yayınlanmış olan iş başvurusu işlemleri için başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

İş başvurusu yapmak isteyen bütün vatandaşların ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.