Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alacak

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alacak
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Üniversitelere kamu personeli memur alımları kapsamında Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından 657 DMK 4/B statüsünde istihdam edilmek üzere sözleşmeli kadrolara en az lise mezunu personel alımları yapılacak. KPSS puan üstünlüğüne göre yapılacak alımları için sözlü veya uygulama sınav yapılmayacaktır. Memur alımı başvurularına, başvuru şartlarına ve başvuru sürecine dair tüm ayrıntıları bu haberimizde hazırladık.

Başvuru Süreci

Adaylar başvurularını 9 Mart ile 23 Mart 2021 tarihleri arasında şahsen veya posta ile yapmaları gerekiyor. Başvurular Üniversite Personel Daire Başkanlığına yapılabilecektir.

Başvuru Kontenjanları

Tekniker, teknisyen alımları kapsamında 5 kadroya sözleşmeli memur alımları için başvurular başladı.

Mezuniyet Şartları

1 Tekniker alımı için İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı için Makine, Bilgisayar Destekli Makine, Mekatronik önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

1 Teknisyen alımı için Ortaöğretim Kurumlarının Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Alanı ve Dallarından mezun olmak gerekiyor.

1 Tekniker alımı için Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Başvuru Genel ve Özel Şartları

Adayları üniversite personel alımı için 657 Devlet Memurları Kanunu DMK’da yer alan genel şartları taşıması gerekmektedir. Ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS’den puan şartı aranmamaktadır.

Başvuru Kılavuzu

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sözleşmeli Memur Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın