Sahil Güvenlik KPSS Şartsız 24 Kamu İşçisi Alacak

Sahil Güvenlik KPSS Şartsız 24 Kamu İşçisi Alacak
Sahil Güvenlik KPSS Şartsız 24 Kamu İşçisi Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Şartları

Sahil Güvenlik komutanlığı personel alımı için ilana çıktı. Mersin onarım komutanlığına 5 işçi, ege deniz onarım destek komutanlığına 19 işçi alınacaktır. Kamu işçisi olarak istihdam edilecek olan işçilerden KPSS şartı aranmayacaktır. En az ilkokul mezunu olanlar başvuru yapabilir. Başvurular 23 Aralıkta başlayacak ve 27 Aralıkta sona erecektir. İşkur üzerinden elektronik olarak ya da Türkiye İş Kurumu Bornova şubesinden başvuru yapılabilir. 

Kaynakçı, elektrikçi, elektronikçi, soğutma ve iklimlendirme teknisyeni, vargel, raspacı, mekaniker, tesviyeci, boru tesisatçısı, armador, tornacı gibi gemi imalatında çalışacak kamu işçisi alınacaktır. Bu pozisyonlarda işçi alınacağı için şartları sağladıklarına ilişkin bazı belgeler de istenecektir. 

18 yaşını tamamlayan ve 36 yaşından gün almayanlar, başvurulan pozisyona ilişkin şartları taşıyanlar başvuru yapabilir. Ayrıca memur olma genel şartları sağlanmalı ve SGK’dan herhangi bir aylık alınmıyor olmalıdır. Adayların askerlikle ilgisi olmamalı ve güvenlik soruşturması olumlu olmalıdır. 

Nasıl Başvuru Yapılır?

İşkur üzerinden kamu işçisi alımı sekmesinden ilana ulaşmak mümkündür. Başvurular 23 Aralık’ta başlayacağı için başvuru ekranı o zaman açılacaktır. Başvuru yapmadan önce başvurulan pozisyona ilişkin şartlar detaylı şekilde incelenmelidir. 27 Aralık tarihi son başvuru günüdür. En geç bugün başvuru yapılmalıdır. Alım sürecine ilişkin ilanlar Jandarma Komutanlığı üzerinden takip edilebilir.

Sahil Güvenlik KPSS Şartsız 24 Kamu İşçisi Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın