Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2 Büro personeli Alacak

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2 Büro personeli Alacak
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2 Büro personeli Alacak
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi yaptığı açıklamada alınacak 2 personelin büro personeli olarak istihdam edileceğini belirtti.

Adaylarda aranan nitelikler

657 sayılı Kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, 657 sayılı Kanunun 53. maddesindeki şartlar saklı kalmak kaydıyla çalışmaya ve görevini yapmaya engel vücut veya akıl sağlığı engeli bulunmamak, taşıyor olmak bazı suçlardan mahkûm olmamak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Görevini devamlı yapmaya engel olabilecek hastalığı veya bulaşıcı hastalığı bulunmamak, Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Son 1 (bir) yıl içerisinde sözleşmeli personel olarak istihdam edilenlerden, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmemiş olması veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmesini tek taraflı feshetmemiş olmak Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak ve KPSS P3 puanı olmak şartları aranmaktadır.

Büro personeli için aranan şartlar 1

Matematik, Matematik Öğretmenliği veya Endüstri Mühendisliği lisans mezunu olmak, en az 2 yıl iş deneyimine sahip olmak (Öğrenci işleri Dairesi Başkanlığında görevlendirilecek) şartları aranmaktadır.

Büro personeli için aranan şartlar 2

En az lisans mezunu olup, sağlık durumu Türkiye’nin her tarafında görev yapmaya elverişli olmak, En az E sınıfı sürücü belgesine başvuru tarihi itibariyle 2 (iki) yıldan fazla süredir sahip olmak, SRC 2 ve SRC belgelerine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, belgelendirmek şartıyla makam şoförlüğü tecrübesine sahip olmak (İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanlığında görevlendirilecek) şartları aranmaktadır.

Başvuru şekli, zamanı ve yeri

Adaylar ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren (11 Şubat 2020) 15 gün içinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı resmi internet sayfasından ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte (e-devletten alınan karekodlu belgeler veya resmi kurumlarca onaylanmış ıslak imzalı ve mühürlü belgeler) başvuru yapabilecekler.

Daha detaylı bilgi ve başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi 2 Büro personeli Alacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın