Selçuk Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 61 İŞKUR Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

Selçuk Üniversitesi En Az İlkokul Mezunu 61 İŞKUR Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

İŞKUR iş ilanları kapsamında yeni duyuru yayımlandı. Selçuk Üniversitesi İŞKUR üzerinden sürekli kadroda 61 işçi alımı yapacak. Selçuk Üniversitesi işçi alımı daimi kadroda olacak.

Selçuk Üniversitesi İŞKUR aracılığıyla yayınladığı işçi alımı ilanı detayları belli oldu. İŞKUR iş ilanları kapsamında 2 farklı kadroda toplamda 61 sürekli işçi alımı gerçekleştirilecek.

Kontenjan Dağılımı

Yayınlanan ilanda 2 farklı kontenjan ayrılmıştır. 26 büro memuru ile 35 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

26 Büro Memuru Alımı Şartları

Yükseköğretim Kurumlarının İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Lisans mezunu olmaktır. EKPSS ile bu kadroya başvuru yapılabilecektir.

35 Temizlik Görevlisi Alımı Şartları

En az İlköğretim En Çok Ortaöğretim (Lise veya Dengi) Mezunu olmaktır. Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan bu kadroya başvurabilecektir.

GENEL ŞARTLAR

İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Deneme süresi iki ay olup, bu süre içerisinde başarısız olanların iş akitleri feshedilecektir.

Adaylar 24 saat vardiyalı çalışma düzenini kabul etmiş sayılır ve vardiyalı çalışmaya engel bir durumu olmaması gerekir.

İş ilanları Selçuk Üniversitesi web sitesinde 07.02.2022 tarihinden itibaren yayımlanacak olup başvurular Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri ve e şube üzerinden yapılabilecektir.

Kılavuz İçin Tıklayın.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.