Silifke Öğretmenevi 9 Personel Alımı Yayımlandı

Silifke Öğretmenevi 9 Personel Alımı Yayımlandı
Silifke Öğretmenevi 9 Personel Alımı Yayımlandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mersin İli Silifke Öğretmenevi 9 personelin Kat görevlisi, Teknik Hizmet Personeli, 1 Temizlik görevlisi ve Ön Büro elemanı olarak görevlendirileceğini açıkladı.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR internet adresi üzerinden İş Arayan linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir. Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılacaktır.
    
Adaylarda aranan nitelikler

Teknik Hizmetler personeli için (Sadece engelli olanlar başvurabilir)

En az İnşaat Teknolojisi alanında 1 yıl deneyime sahip olmak ve bunu belgelemek, Silifke ilçesinde ikamet ediyor olmak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, En az ilköğretim en fazla Ortaöğretim ( Lise ve dengi) mezunu olmak, En az MEB onaylı İnşaat teknolojileri alanında kalfalık belgesine sahip olmak, İŞKUR’a kayıtlı engelli kaydının olması ( Engelli raporu en az % 40 olması), Buhar, toz, koku ve kimyasallara karışı (alerji, astım, bronşit)  durumunun olmaması ve 18 – 45 yaş arasında olmak (18 Şubat 2002 – 14 Şubat 1975) şartları aranmaktadır.

Resepsiyon görevlisi için 

En az 1 yıl deneyime sahip olmak ve bunu belgelemek,  Silifke ilçesinde ikamet ediyor olmak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, En az Ön Lisans en fazla Lisans mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak (18 Şubat 2002 – 14 Şubat 1975), MEB onaylı bilgisayar sertifikasına sahip olmak,  MEB onaylı iş hayatında iletişim sertifikasına sahip olmak, Amora, Asya Soft otel resepsiyon programlarından birini kullandığını gösterir belgeye sahip olmak ve Buhar, toz, koku ve kimyasallara karışı (alerji, astım, bronşit)  durumunun olmaması şartları aranmaktadır.

Temizlik görevlisi için

En az 1 yıl deneyime sahip olmak ve bunu belgelemek,  Silifke ilçesinde ikamet ediyor olmak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, En az İlköğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak (18 Şubat 2002 – 14 Şubat 1975), MEB onaylı Hijyen belgesine sahip olmak,  MEB onaylı iş hayatında iletişim sertifikasına sahip olmak, MEB onaylı diksiyon belgesine sahip olmak ve Buhar, toz, koku ve kimyasallara karışı (alerji, astım, bronşit)  durumunun olmaması şartları aranmaktadır.

Garson için

En az 7 yıl deneyime sahip olmak ve bunu belgelemek,  Silifke ilçesinde ikamet ediyor olmak, Vardiyalı çalışmaya uygun olmak, En az İlköğretim en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 45 yaş arasında olmak (18 Şubat 2002 – 14 Şubat 1975) ve Buhar, toz, koku ve kimyasallara karışı (alerji, astım, bronşit)  durumunun olmaması şartları aranmaktadır.

Adaylar için son müracaat tarihi 18 Şubat 2020’dir.

Aday alımları kura çekimi ile yapılacaktır. Şartları tutan ve belgeleri tam olan adaylar arasından 24 Şubat 2020 tarihinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında Silifke Taşucu Lütfi Elvan Öğretmen Evinde yapılacaktır.

Adaylar için İŞKUR ilan başvuru numarası 00005406633, 00005406475, 00005406526 ve 00005406420’dır.

Silifke Öğretmenevi 9 Personel Alımı Yayımlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın