Sivas Belediyesi KPSS 55 5000 TL Maaş Devlet Memuru Alımları

Sivas Belediyesi KPSS 55 5000 TL Maaş Devlet Memuru Alımları
Sivas Belediyesi KPSS 55 5000 TL Maaş Devlet Memuru Alımları
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sivas Belediyesi Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre 2 Farklı nitelikte İstihdam edilmek üzere 2 adet İlk Defa Atanmak Üzere Devlet Memuru Alımları gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak kurum 1 Adet Mühendis ve 1 Adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirileceğini belirtti.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Akıncılar İlçesi, Fikret Tekin Cad. No: 2 adresindeki Akıncılar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderile bilecektir.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar 27 Temmuz 2021 tarihinde başvurularını gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç başvurular 29 Temmuz 2021 Tarihinde sona erecektir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

İtfaiye Eri: KPSS en az 55 puan almış olma, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması,  en az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Mühendis: Başvuru yapacak adayın unvanın gerektirdiği bölümden mezun olma ve KPSS 55 Puan almış olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Sivas Belediyesi KPSS 55 5000 TL Maaş Devlet Memuru Alımları

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın