Sivas Belediyesi KPSS 55 5000 TL Maaş Devlet Memuru Alımları

Sivas Belediyesi KPSS 55 5000 TL Maaş Devlet Memuru Alımları

Kamu Kurum ve kuruluşlarına ilk defa atanmak üzere memur alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Sivas Akıncılar Belediyesi ilk defa atanmak üzere memur alımımı yapacak.

Sivas Belediyesi Başkanlığı tarafından yayınlanan ilana göre 2 Farklı nitelikte İstihdam edilmek üzere 2 adet İlk Defa Atanmak Üzere Devlet Memuru Alımları gerçekleştirilecek.

Başvuru yapacak adaylar için alımı yapılacak unvanlar olarak kurum 1 Adet Mühendis ve 1 Adet İtfaiye eri alımı gerçekleştirileceğini belirtti.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla Akıncılar İlçesi, Fikret Tekin Cad. No: 2 adresindeki Akıncılar Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne gönderile bilecektir.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar 27 Temmuz 2021 tarihinde başvurularını gerçekleştirmeye başlaya bilecek olup en geç başvurular 29 Temmuz 2021 Tarihinde sona erecektir.

Adaylarda Aranan Özel Şartlar

İtfaiye Eri: KPSS en az 55 puan almış olma, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmama, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olma, boyun1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında 10 kilogramdan fazla fark bulunmaması,  en az C Sınıfı sürücü belgesine sahip olma şartları aranmaktadır.

Mühendis: Başvuru yapacak adayın unvanın gerektirdiği bölümden mezun olma ve KPSS 55 Puan almış olma şartları aranmaktadır.

İlan metni.

Kaynak:Haber Kaynağı

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.