Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 1 Personel Alımı Duyuruldu

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 1 Personel Alımı Duyuruldu
Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 1 Personel Alımı Duyuruldu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kastamonu ili Cide Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanlığında görevlendirilmek üzere 1 sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 13 Ocak 2020 evrak teslimi için son tarih ise 14 Ocak 2020’dir. Başvurular kurumun SYDV internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar ise sırasıyla; MEB onaylı Bilgisayar Sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda zorunlu/ortak/ seçmeli bilgisayar dersi almış olmak ve bu hususu resmi olarak belgelemek, Üniversitelerin en az 4 yıllık eğitim İşletme bölümünden mezun olmak, En az B sınıfı ehliyeti olmak ve aktif araç kullanabilmek, Adayın son 5 yıldır 30 Aralık 2019 tarihi baz alınarak Cide ilçe sınırları içerisinde ikamet etmesi ve bunu belgelendirmesi gerekmektedir.

Ayrıca Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabilmek ve bilgisayar sertifikasına sahip olmak, ÖSYM tarafından yapılan ve geçerli KPSS Sınavından 2019 yılı geçerliliği olan KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak, Saha ve ekip çalışmasına elverişli olmak, Sosyal iletişim becerisine sahip olmak, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde; disiplinli çalışma alışkanlığına devlet vakar ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak ve en az 7 yıl vakıf deneyimine sahip olmak şartları aranmaktadır.

İşin Süresi: Daimi (2 ay deneme süreli)

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 1 Personel Alımı Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın