Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 2 Personel alımı duyuruldu

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü 2 Personel alımı duyuruldu

Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada belirsiz süreli olarak istihdam edilmek üzere 2 personel alınacağı belirtildi.

Siirt ili Şirvan Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı başkanlığında görevlendirilmek üzere 2 sosyal yardım inceleme görevlisi alımı yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 6 Ocak 2020, evrak teslim son tarihi ise 10 Ocak 2020'dir. Başvurular 
kurumun SYDV internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar ise sırasıyla;

Office programlarını iyi derecede kullanıyor olmak, Üniversitelerin lisans düzeyinde eğitim veren Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Halkla İlişkiler,İletişim, Sosyal Hizmetler Bölümü veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümlerinden mezun olmak, En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak ve aktif olarak şoförlüğü bulunmak, Başvuru yapılacak vakfın bulunduğu ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak.

ÖSYM tarafından yapılan 2018 veya 2019 yıllarında yapılan KPSS P3 puan türünden an az 60 puan almak, 8/Kasım/2019 tarihi itibarı ile Siirt İli Şirvan ilçesinde ikamet ediyor olmak, Sosyal iletişimi güçlü öğrenmeye ve gelişime açık olmak, Görevini devamlı yapmasına engel vücut veya akıl hastalığı olmamak ve seyahat engeli bulunmamak, Tercihen Muhasebe biliyor olmak, Adli sicil kaydı bulunmamak şartları aranmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.