Sütçüler Hizmet Birliği Ekskavatör Operatörü Alacak

Sütçüler Hizmet Birliği Ekskavatör Operatörü Alacak

Sütçüler Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından yapılan açıklamaya göre alınacak personelin daimi kadroda Ekskavatör Operatörü olarak kurum bünyesinde istihdam edileceği belirtiliyor.

Isparta ili Sütçüler Köylere Hizmet Götürme Birliği yaptığı açıklamada alınacak personelin daimi kadroda Ekskavatör (Kazıma ve Yükleme) Operatörü olarak kurum bünyesinde istihdam edileceğini belirtti.

Adaylar için aranan nitelikler

En az ve en fazla Lise ve dengi okul mezunu olmak, 18 – 35 yaş arasında olmak (4 Mayıs 2002 - 30 Nisan 1985), 657 sayılı kanunun 48. maddesindeki şartları taşıyor olmak, Affa uğranış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanmak, İlan tarihi itibarı ile son 6 ay sütçüler ilçesinde ikamet ediyor olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, İlan tarihinden en az 4 yıl önce alınmış MEB onaylı iş makinesi kullanma sertifikasına sahip olmak (Operatör belgesi), İlanın yayımlandığı tarih itibari ile 4 (48 ay) yıl süre ile operatör olarak çalıştığını belgelendiren SGK Hizmet Döküm belgesi veya aynı süre kadar 431201 NACE kodu ile 'Zemin ve Arazi Hazırlama, Alanın Temizlenmesi ile Kazı ve Hafriyat İşleri' kodundan vergi kaydı bulunması şartları aranmaktadır.

Aday alımı için kura 7 Mayıs 2020 tarihinde saat 10:00’da Sütçüler Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünde yapılacaktır.

Aday alımı için sözlü mülakat 7 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00’da Sütçüler Kaymakamlığı Kaymakam Makam Odasında yapılacaktır.

Aday alımı i.in uygulamalı mülakat 13 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00'da İl Özel İdaresi Sütçüler Bakımevi Şantiyesinde yapılacaktır.

Adaylar için son başvuru tarihi 4 Mayıs 2020’dir.

Adaylar için İŞKUR ilan numarası 00005489506’dır.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.