SYDV İŞKUR Üzeri 60 Yaş Sınırlı 8 Sözleşmeli Personel Alımı

SYDV İŞKUR Üzeri 60 Yaş Sınırlı 8 Sözleşmeli Personel Alımı

İŞKUR üzerinden personel alımı ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 yaşlı bakım ve temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek. Başvur

Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfının yayınlamış olduğu ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 8 yaşlı bakım ve temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli Ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar Afyonkarahisar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı Adresine şahsen veya posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirebileceklerdir. Belirtilen Başvuru şekilleri dışında yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Tarihleri

Başvuru yapacak adaylar için başvurular bu gün 19 Şubat 2021 tarihinde başlamış olup 23 Şubat 2021 tarihi saat 17.00 a kadar başvurular gerçekleştirile bilecektir.

Adaylar Aranan Genel Şartlar

T.C vatandaşı olma, Medeni Haklarını kullana bilme, 18 Yaşını bitirmiş olma, Kamusal haklarından mahrum olmama, 60 Yaşını tamamlamamış olma, Türk Ceza kanunun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma, Görevi gereği bayan olma, en az İlkokul mezunu olma, yaşlı bakım sertifikasına sahip olma şartları ile 8 yaşlı bakım ve temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Kimlik Fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık ve ikametgah belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.