SYDV’ lere 8 Sözleşmeli Hasta Ve Yaşlı Bakım Elamanı Alınacak

SYDV’ lere 8 Sözleşmeli Hasta Ve Yaşlı Bakım Elamanı Alınacak

Düzce Gölova SYDV ve Düzce Akçakoca SYDV’ lerin yayınlamış oldukları ilanlara göre İlçe Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarına 8 Sözleşmeli Hasta Ve Yaşlı Bakım Elamanı alımı gerçekleştirilecek.

İŞKUR üzerinden Düzce Gölova SYDV ve Düzce Akçakoca SYDV ilan yayınladılar. Başvuru yapacak adaylar için istihdam niteliği geçici nitelikte olduğu belirtildi. Çalışmaya hak kazanan adaylar geçici süreli bir şekilde çalışacakları belirtildi.

Gölova SYDV

Başvuru Şekli, Tarihi Ve Yeri

Başvuru Yapmak isteyen Gölova/SİVAS Sosyal yardımlaşma Ve dayanışma adresine 17 Şubat 2021 saat 17.00 tarihine kadar İstenilen Belgeler, Bilgiler ve şartlar yerine getirildikten sonra başvuru yapılabileceklerdir..

İstenilen Koşullar

Gölova İlçesi sınırları içeresinde ikamet ediyor olma, 20 yaşını tamamlamamış olma, 55 yaşını geçmemiş olma, Hasta ve yaşlı bakım sertifikasına sahip olanlara öncelik tanınacaklardır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Kimlik fotokopisi, başvuru dilekçesi, Varsa hasta ve yaşlı bakım sertifikası belgesi belgeleri istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Düzce Akçakoca

Başvuru Bilgisi

Başvuru Yapmak isteyen adayla yalı mahallesi Atatürk caddesi no:8 Akçakoca/Düzce 15 Şubat 2021 saat 17.00 tarihine kadar İstenilen Belgeler, Bilgiler ve şartlar yerine getirildikten sonra başvuru yapılabileceklerdir..

Adaylarda Aranan Nitelikler

Gölova İlçesi sınırları içeresinde ikamet ediyor olma, 25 yaşını tamamlamamış olma, 50 yaşını geçmemiş olma, T.C vatandaşı olma, 18 Yaşını tamamlamış olma, askerlik ile ilişiği bulunmama, Kamusal haklarından mahrum olmayan, medeni haklarını kullanabilen, Türk ceza kanununun 53. Maddesinde belirtilen suçlardan ceza almamış veya mahkûm olmamış olma ve herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olma şartları aranmaktadır.

Başvuruda İstenilen Belgeler

Kimlik fotokopisi, Vukuatlı nüfus kayıt örneği, Diploma, Askerlik durum belgesi, Adli sicil belgesi, son 6 ay içeresinde çekilmiş 1 adet vesikalık, sağlık raporu.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.