Takım Çalışmasına Yatkın Kamu Memur Alımı Yapılacak

Takım Çalışmasına Yatkın Kamu Memur Alımı Yapılacak

Yayını gerçekleştirilmiş olan KPSS şartsız kamu memur alımı ilanları duyurusunda İstanbul personel yönetim kurumuna bilgisayar programcısı alınacak.

Güncel memur alımı ilanları kapsamı içerisinde açıklanmış olan kamu personel alımı için başvuru yapacakların bilgisayar programcılığı konusunda deneyimli olmaları gerekiyor.


 KAMU MEMUR ALIMI İŞ BAŞVURUSU BİLGİLERİ


Bilgisayar programcısı alımı son başvuru tarihi 17.10.2021 olarak açıklandı.

Tüm kişiler aşağıda bulunan kariyer sitesi üstünden gerçekleştirecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU BİLGİSAYAR PROGRAMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


İstanbul belediyesi memur alımı için iş başvurusu yapacakların yeni teknolojileri takip etmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve yazılım ile ilgili yeterli bilgiye sahip olması gerekmekte.

İSPER eleman alımları için bütün adayların özgüveni yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve yeni bilgileri öğrenmeye ayrıca kendisini geliştirmeye açık olmalıdır.

Bütün başvuru sahiplerinin iletişim tekniklerine hakim olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu iş ilanları için çalışacak olan kişilerin kurum içindeki diğer birimler ile koordineli olarak çalışabilmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve risk değerlendirme çalışmalarının yapılmasını sağlamalı ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

İş başvuru yapacak adayların Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması, planlama ve organizasyon konularında tecrübe sahibi olmaları ayrıca sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.