Tarsus Üniversitesi Sınavsız Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Tarsus Üniversitesi Sınavsız Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor
Tarsus Üniversitesi Sınavsız Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvurular Başladı

Tarsus Üniversitesi rektörlüğü İŞKUR üzerinden ilana çıkmıştır. 6 güvenlik görevlisi alınacak ve üniversite bünyesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecektir. SGK’dan herhangi bir aylık almayan, görevini yapmasında sağlık engeli olmayan, vardiyalı çalışmaya uygun, en az lise mezunu ve güvenlik görevlisi kartına sahip olan adaylar başvuru yapabilir. KPSS gibi herhangi bir sınav şartı aranmamaktadır.

Tarsus Üniversitesi güvenlik görevlisi alımı ile alınan kişiler Mersin ilinde istihdam edilecektir. Bu nedenle başvuru yaparken Mersin’de ikamet etme şartı aranmaktadır. İşkur, son 6 aydır Mersin’de ikamet eden kişilerin başvurusunu kabul edecektir.

İşçi Alım Usulü

Başvurular 16 Aralık 2019 tarihinde alınmaya başlamıştır ve 20 Aralık son başvuru günüdür. Başvurusu uygun görülen adaylar belirlenecek ve kura çekimi yapılacaktır. 3 Ocak 2020 tarihinde saat 10.00’da Tarsus Üniversitesi Konferans Salonunda kura çekimi yapılacaktır. Sözlü sınava alınacak olan aday sayısının 4 katı kadar asil ev yedek aday kura ile belirlenecektir. Bu adaylar sözlü sınava alınır.

Sözlü sınav ve sonrasında ilişkin duyurular üniversite web sitesi üzerinden yapılır. Herhangi bir tebligat yapılmayacağından ilanlar yakından takip edilmelidir. Mülakatta başarılı olan ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanan adaylar alınacaktır. Güvenlik görevlilerinin iş tanımı ve görev yerleri üniversite rektörlüğünce belirlenecektir.

Tarsus Üniversitesi Sınavsız Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın