TCDD 263 İşçi Alımı İçin İlana Çıktı

TCDD 263 İşçi Alımı İçin İlana Çıktı
TCDD 263 İşçi Alımı İçin İlana Çıktı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başvuru Usulü

İşkur üzerinde yayınlanan ilana göre 79 Makinist İşçi, 23 Motor Tamircisi, 29 Tezgah Makine ve Talaşlı İmalat İşçisi, 52 Vagon İmal ve Tamircisi, 23 Lokomotif Tamircisi, 27 elektrikçi, 29 Kaynakçı ve 1 Mekanik Vasıta Tesis, Cihaz ve Vinç Operatörü alımı yapılacaktır. Toplamda 263 işçi alınacaktır.

En az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilir. Boş pozisyonlara göre önlisans ve lisans mezunu alımlarda KPSS şartı aranan unvanlar da mevcuttur. Lise mezunları için KPSS şartı aranmamaktadır.

26 Aralık 2019 tarihinde yayınlanacak olan ilan ile başvurular alınmaya başlayacaktır. İşkur üzerinden kamu iş ilanları sekmesi aracılığıyla ilana ulaşmak mümkündür. Başvuru süresi içinde elektronik olarak ya da İşkur il müdürlüklerine giderek başvuru yapılmalıdır. Adaylar yalnızca bir pozisyona başvuru yapabilir. Başvuru yapmadan önce o unvan için aranan başvuru şartları incelenmelidir. Eğitim, deneyim, sertifika, KPSS gibi şartlar aranmaktadır.

Bu aşamalardan sonra nihai liste oluşturulacaktır. Listede yer alan adaylar TCDD web sitesi üzerinden iş talep formu ve başvuru formunu dolduracaktır. Bu formlara istenen diğer belgeler de eklenerek teslim edilecektir. TCDD’nin Altındağ/Ankara adresine şahsen ya da posta ile evrak teslim etmek mümkündür. Evraklar incelendikten sonra sınava girecek olan adaylar belli olacaktır. Başvurusu kabul edilen adaylar hem yazılı hem de sözlü sınava alınacaktır.

TCDD 263 İşçi Alımı İçin İlana Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın