TEİAŞ En Az Lise KPSS Şartsız 6 Büro İşçisi Alımı

TEİAŞ En Az Lise KPSS Şartsız 6 Büro İşçisi Alımı

TEİAŞ Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu ilanlara göre Kurum Bünyesinde istihdam edilmek üzere 6 Farklı İlde 5 Eski Hükümlü-Engelli Personel alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak isteyen adaylar için haberimizi hazırladık.

TEİAŞ Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu ilanlara göre Kurum Bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Farklı İlde 6 Eski Hükümlü-Engelli Personel alımı gerçekleştirilecektir.

Alımı Yapılacak Kadrolar Şu şekilde;  4 Eski Hükümlü ve 2 kişisel durumu Engelli Nitelikte 5 Farklı ile 6 Büro işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Şekli ve Yeri

Eski Hükümlü niteliğine başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru kılavuzu.

Kişisel durumu engelli niteliğine başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru kılavuzu.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İlanlar 01 Mart 2021 Tarihinde İŞKUR resmi internet adresi üzerinden ilanlar yayınlanacaktır. Başvurular 01 Mart 2021 Tarihinde başvurular başlayacaktır.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları

Eski Hükümlü: En az lise ve dengi okullarından mezun olma, Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirme, Askerlik ile ilişiği bulunmama, İlgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıma, Öncelik Hakkına Sahip Olarak Başvuran Adaylar için Öncelik Durumunu gösteren belgeye sahip olma şartları ile 4 Eski hükümlü büro işçisi alımı yapılacaktır.

Engelli İşçi Alımı: En az lise ve dengi okullarından mezun olma, Asgari Yüzde 40 engelli olma, ilgili Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıma ve Öncelik Durumunu gösteren belgeye sahip olma şartları ile 2 engelli Büro işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.