Tokat Erbaa Belediyesi 1 İşçi Alımı Açıklandı

Tokat Erbaa Belediyesi 1 İşçi Alımı Açıklandı
Tokat Erbaa Belediyesi 1 İşçi Alımı Açıklandı
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre Tokat ili Erbaa belediyesine 1 Şoför alımı yapılacaktır. 

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından veya İŞKUR resmi internet adresi üzerinden giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Adaylarda aranan şartlar

Türk Vatandaşı olmak,18 Yaşını Tamamlamış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık, cinsel saldırı veya çocuğun cinsel istismarı suçlarından mahkum olmamak, Terör Örgütüne ( FETÖ-PDY, PKK, PYD, YPG, KCK vb. ) Üyeliği irtibatı ve iltisakı bulunmamak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak ve yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak şartları aranmaktadır.

Ayrıca adayların; Sürekli İşçi Alım Çizelgesi ve eklerinde başvuru yaptıkları işçi kadrosu için belirtilen şartları taşıması, Tokat ili Erbaa ilçesinde ikamet ediyor olması, E ve D sınıfı sürücü belgesi, src1 ve src3 mesleki yeterlilik belgesi sahibi olması, en az on (10) yıl bu iş kolunda çalıştığını belgelendirmesi gerekmektedir.

Öğrenim ve yaş şartları

Adayların en az ilköğretim mezunu olmaları ve 6 Ocak 1975 – 10 Ocak 2002 tarihleri arasında (18 – 45 yaş) doğmuş olmaları gerekmektedir.

İşçi alımı kura çekilerek yapılacak olup, kuraya katılmaya hak kazanan adaylar, ilan edilen kura tarihinden en az 1 gün önce talep edilen yeterlilik belgelerini kuruma teslim edeceklerdir.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Adaylar için son başvuru tarihi 10 Ocak 2020’dir.
 

Tokat Erbaa Belediyesi 1 İşçi Alımı Açıklandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın