TOKİ Açık Arttırma ile 19 İlde İşyeri ve Konut Satıyor

TOKİ Açık Arttırma ile 19 İlde İşyeri ve Konut Satıyor
TOKİ Açık Arttırma ile 19 İlde İşyeri ve Konut Satıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Nasıl Başvurulur?

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Toplu Konut İdaresi tarafından ödemeleri yapılmayan işyeri ve konutlar satışa çıkarılıyor. Açık arttırma ile satılacak olan taşınmazlar için 10 Aralık Salı günü saat 11.00’de TOKİ’nin Ankara Bilkent merkez binası ve Van Erciş Hükümet Konağında satış düzenlenecek. Açık arttırmaya katılmak isteyen vatandaşlar www.emlakyonetim.com.tr internet adresi üzerinden tekliflerini verebilecek. 

İşyerlerinin bulunduğu iller olarak Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bilecik, Bitlis, Çankırı, Çorum, Düzce, İstanbul, Kırşehir, Kütahya, Manisa, Ordu, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon ve Van ilan edildi. Buralardan işyeri almak için yüzde 10, 15, 25 peşinat ödenecek ve 120 ay vade yapılacak.

Konut almak isteyenler içinse Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Malatya, Manisa, Niğde ve Tunceli illerinden konut satılıyor. Konutlar için yüzde 25 peşinat ödenecek ve 120 ay vade yapılacak yalnızca Ankara Kuzey Kent Projesinden konut almak isteyenler yüzde 10 peşinat – 96 ay vade, yüzde 15 peşinat – 108 ay vade ya da yüzde 25 peşinat – 120 ay vade seçeneklerinden birini seçebilecek. İstenen ödeme yapıldıktan sonra açık arttırmada teklif verilebilecek.

TOKİ Açık Arttırma ile 19 İlde İşyeri ve Konut Satıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Memur Alımı ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın